Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Karadeniz Turizm Fuarı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

fuar

Trabzon’ da 24–27 Kasım  tarihleri arasında organize edilecek olan 2. Karadeniz Turizm Fuarı hazırlıları devam ediyor.

Bu yıl 2. defa organize edilen Karadeniz Turizm fuarına Türkiye’nin her yanından ve Dünyanın birçok ülkesinden tur operatörleri ve seyahat acentelerinden satın almacılar davet ediliyor. Fuar binlerce turizm temsilcisini Trabzon da buluşturacak.

T.C Trabzon Valiliği, Trabzon Belediye Başkanlığı,  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Trabzon İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından desteklenen fuar, Tureks Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

 

Fuara bu yıl İran misafir ülke olarak davet edildi. Konuk il olarak bu yıl Ordu Valiliği katılıyor.  Konuklar çok sayıda turizm temsilcisi, halk oyunları ekibi ile fuara kalabalık bir grupla iştirak edecek.

 

İran yanı sıra fuara Adjara Cumhuriyeti, Azerbaycan, Suriye, Yunanistan ve Rusya  katılımcı ve ziyaretçi olarak fuarda stand alacak ülkeler arasında yer alıyor.

 

Yeşil ile mavinin buluştuğu, zengin flora ve faunası, ılıman iklimi, eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi eserleriyle Türkiye’nin turizm alanındaki hazinesi Karadeniz Bölgesi; yerli ve yabancı birçok turizm profesyonellerini ağırlayacağı 2. Karadeniz Turizm Fuar ve Konferansına hazırlanıyor.

             Türkiye’nin her yanından ve Dünyanın birçok ülkesinden tur operatörleri ve seyehat acentelerinden satın almacıların davet edileceği fuar; binlerce turizm sektör temsilcisini bir araya getirecektir.

Fuar 24 -27 Kasım tarihlerinde Saat 11.00- 19.00 arası Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde ziyarete açık olacak.