Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Turizm Komisyonu toplandı. Trabzon üç fuarda vitrine çıkıyor.

03.11.2011, TRABZON – TTSO, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Turizm Komisyonu yaptığı toplantıda, yeni turizm sezonu öncesinde Trabzon’un katılacağı fuar çalışmalarını belirleyerek üyelerin bu fuarlara katılmasını sağlamak, bölge turizmini üst düzeyde tanıtımını gerçekleştirme çalışmalarını değerlendirdi.
  
Sektör üyelerinden gelen şikâyetleri değerlendirerek;  yeni trafik düzenlemesinde TURSAB belgeli otobüslerin meydan bölgesine çıkışlarının sağlanması, yine meydan bölgesinde ki yeni düzenleme içerisinde “Turizm Danışma Ofisi”nin planlanması konusunda yürütülecek çalışmayı görüştü.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda meclis üyeleri arasında oluşturduğu “Turizm Komisyonu” üyeleri,  Kültür ve Turizm İl Müdürü İsmail Kansız ve kurumun Şube Müdürlerinden Fuat Yılmaz ile toplandı. 

Komisyon Başkanı Hamit İnan, komisyon üyeleri Erkut Çelebi, Özcan İlarslan, Nihat Aydın, Ahmet Sarı ve Genel Sekreter Hakan Gürhan’ın da katıldığı toplantıda turizm sektöründe düzenlenecek bölgesel, ulusal ve uluslararası fuar çalışmaları değerlendirildi.